Buzz marketing

Czy wiesz, że większość osób szuka informacji o produktach i usługach w Internecie? I nie podejmuje decyzji zakupowej bez uprzedniego zapoznania się z opinią na temat wybranej firmy? To dlatego marketing szeptany cieszy się coraz większą popularnością. Jest to jedna z najefektywniejszych metod, dzięki której można dotrzeć do potencjalnego klienta i to w bardzo krótkim czasie. Poza tym takie działania mają pozytywny wpływ na pozycjonowanie strony www. Buzz marketing nie oznacza podszywania się pod konsumenta, to narzędzie, za pomocą którego angażuje się użytkowników forów, blogów, mediów społecznościowych do aktywnej, spontanicznej dyskusji o danej usłudze, produkcie lub marce.

Co mam do zaoferowania?

Jestem stałym bywalcem forów internetowych, bardzo lubię tam przebywać. Oferuję rzetelnie prowadzone kampanie buzz marketingu oparte na etycznych zasadach postępowania takich jak: 

  • jakość - do każdej kampanii przygotowuję się merytorycznie,
  • szczerość - nie publikuję pozytywnych opinii, jeżeli nie są one podparte moją własną wiedzą i doświadczeniem,
  • uczciwość - nie publikuję negatywnych opinii na temat konkurencji.

Tworzę wartościowe, naturalne treści, gwarantuję wysoką jakość publikowanych postów. Realizowane przeze mnie kampanie buzz marketingu są przemyślane, do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Skupiam się na jakości i skuteczności prowadzonych działań. Realizuję zarówno kampanie wizerunkowe, jak i kampanie nastawione na pozycjonowanie strony www klienta. Jako freelancer swoje usługi świadczę na podstawie umów cywilno-prawnych, faktury wystawiam za pośrednictwem platformy useme.eu.

Jak wyceniam swoje usługi? 

Każde zlecenie wyceniam indywidualnie, uwzględniając tematykę oraz czas poświęcony na jego realizację. W cenę wliczone są dwie korekty, zawsze istnieje możliwość negocjacji, szczególnie w przypadku większych zleceń. Orientacyjny koszt utworzenia jednego postu to 4 złote. Realizuję również zlecenia ekspresowe, ponieważ w tym wypadku pracuję „po godzinach” ceny są wyższe.